HİZMETLERİMİZ

LOJİSTİK HİZMET
- Firmalara Lojistik Destek
- Sipariş sonrası eşyanın GTIP numarasına göre Gümrük Mevzuatı açısından incelenerek herhangi bir izin   veya kısıtlamaya tabi ise önceden tedbirinin alınması,
- Malzemelerin numunelerinin alınmasının sağlanması, analizlerinin yaptırılması ve takibi,
- Malzeme depodan çıkmadan sigortasının yaptırılması,
- Malzemenin çıkış noktasından varış noktasına kadar takibi,
- Malzemenin depolarda elleçleme yapılarak istenilen kısmının çekilmesinin sağlanması,
- Vesaiklerin takibinin yapılması,
- Ordinonun alınarak işlemlerin bir an önce başlatılması,
- Gümrükleme işlemlerinin başlatılması, takibi ve sonuçlandırılması,
- Malzemelerin yurtiçi ve dahili dağıtımının yapılmasını organize etmek,
- Tüm işlemlerin tek merkezden koordineli bir çalışma yapılarak bitirilmesi,
- Firmalara düzenli olarak yazılı ve sözlü raporlama yapılması,
- İşlemleri biten evrakların firmaya derhal ulaştırılması,
- İthalat, İhracat ve Gümrük Mevzuatı açısından DANIŞMANLIK hizmetinin verilmesi.

HAVA YOLU TAŞIMACILIĞI
Asgari kargodan charter uçak yüklemelerinize kadar tüm havayolu taşımacılığı ihtiyaçlarınızı EGE UZMAN Lojistik Kargo departmanı bünyesinde sunan firmamız genç, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla kaliteli, güvenilir ve ekonomik çözümler üretmektedir.

EGE UZMAN Lojistik hava yolu taşımacılığında, yükünüzün özenle bir noktadan alınarak, istediğiniz destinasyonlara en uygun şekilde sevkini ve teslimatını gerçekleştirir.

Hava Kargo Hizmeti’nde anlaşmalı havayolları ve acentalarımız ile Türkiye’den tüm Dünya’ya ve tüm dünya’dan Türkiye’ye kapıdan kapıya teslimat servisi.

HAVA YOLU TAŞIMACILIĞI ÇÖZÜMLERİMİZ
- İthalat/İhracat Taşımaları   
- Dünya Çapında Güçlü Network   
- Konsolidasyon Hizmetleri   
- Kapıdan Kapıya Teslimat   
- Teslim Garantisi   
- Deniz + Uçak Hizmeti   
- Proje Taşımacılığı   
- Hızlı, Güvenilir ve Ekonomik Hizmet

DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞI
Denizyolu Taşımacılığında anlaşmalı olduğumuz acentelerimizle ihracat-ithalat servislerimizle hizmetinizdeyiz.
 
DENİZ
Grupaj nakliyat ve konteynır nakliye hizmetimiz dünyanın bilinen pek çok markası tarafından kullanılmaktadır. Dünya çapındaki perakendeciler ve üreticiler için tercih edilen taşıma tedarikçisi olarak güvenilir ve uygun maliyeti hizmet veririz. Bu, müşterilerimizin tümünün kendi ana işlerine yoğunlaşmalarına imkân verir; böylece malların dünya çapındaki tedarikçilere, müşterilere ve fabrikalara zamanında iletildiğinden emin oluruz. Tam yükler, kısmi yükler, soğutulmuş (buzdolabı), basık raf, üstü açık ve çok daha fazlasını içeren her tip konteynır nakliyesini günlük olarak gerçekleştiririz.
İthalat ve ihracat yüklemelerinizi genç, dinamik ve tecrübeli müşteri temsilcilerimiz, operasyon elemanlarımız ve liman çalışanlarımız ile en hızlı, kaliteli ve ekonomik olarak gerçekleştirmekte ve her zaman siz değerleri müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda en uygun taşıma modelini oluşturmaktayız.

EGE UZMAN Lojistik deniz yolu taşımacılığında, yükünüzün özenle bir noktadan alınarak, istediğiniz destinasyonlara en uygun şekilde sevkini ve teslimatını gerçekleştirir.

FCL
Dünyanın başlıca taşıyıcılarının tümüyle anlaşmalar yapmış bulunmaktayız ve rekabetçi fiyatlarla FCL nakliye hizmetleri sunabiliyoruz. Deneyimli FCL nakliye temsilcilerimiz önemli küresel taşıma merkezlerinde bulunmakta olup bize liman işlemlerinde ve nakliye hareketlerinde uzmanlık bilgisi sağlarlar. Küresel pazarlarda bilgi çok önemlidir ve müşterilerimizin bilgilendirilmiş ve akıllı iş kararları vermelerine imkân tanımak için yerel koşullar hakkında güncel bilgiler sağlıyoruz.

Tüm Gönderileriniz isteğinize Göre istediğiniz Zamanda istediğiniz Yerde.

DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞI ÇÖZÜMLERİMİZ
- İthalat/İhracat Taşımaları   
- FCL/LCL Konteyner Taşımaları   
- Düzenli Seferler   
- Türkiye Aktarmalı Transit Taşımalar   
- Özel Konteyner Seçenekleri (Opentop, Flatrack, Reefer v.b.)   
- Gümrükleme ve Sigorta İşlemleri   
- Zamanında ve Düzenli Evrak Teslimi   
- Hızlı, Güvenilir ve Ekonomik Hizmet
 
FCL nakliye hizmetlerimiz:
Paketleme ve ambalajından çıkarma hizmetleri
Çoklu toplama ve teslimat
Teslimat randevu planlama
Gümrükten çekme ve belge hazırlama
Konsolidasyon, depolama ve ambalajından çıkarma
Rekabetçi fiyatlar

KARA YOLU TAŞIMACILIĞI
EGE UZMAN Lojistik paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı alıcı - satıcı ve işveren - iş gören memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Kendi öz varlığımız olan araçlarla Birleşik Devletler Topluluğu, Türk Cumhuriyetleri , Ortadoğu ülkelerine ve yurtiçi taşımacılık gerçekleştirmektedir.

Hizmete sunacağımız araçlarımız ithalatçı ve ihracatçıların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için, taşımalarımızın tamamı nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.

KARA YOLU TAŞIMACILIĞI ÇÖZÜMLERİMİZ
·İthalat/İhracat Taşımaları   
·Askılı Tekstil Taşımacılığı   
·Kapalı Kasalı Araçlar   
·JIT & Teslim Garantisi   
·Sigorta İşlemleri   
·Yurtiçi ve Yurtdışı Gümrükleme Hizmetleri   
·Depolama Hizmetleri   
·Yurtiçi Nakliye Hizmeti   
·Hızlı, Güvenilir ve Ekonomik Hizmet

DEMİR YOLU
Komşu Bölge ülkeleri basta olmak üzere Avrupa ve Asya ülkeleri ile ticari ilişkinin gelişerek devam ediyor olması nedeniyle demiryolu ile Türkiye -Ortadoğu- Pakistan  hattında  güçlü partnerimizle proje bazlı taşımacılık hizmeti verilmeye  başlanmıştır. İstanbul-İran arasında karşılıklı işleyecek olan konteynır treni bu hat üzerinde hizmet vermektedir.
Demiryolu Taşımacılık hizmeti yanında gümrükleme,  aktarma ve terminal hizmetleri paket olarak tek bir elden  müşterilerimize sunulmaktadır. Demiryolu Taşıması ile Transit sure, tonajlı yükleme ve maliyet avantajlarından faydalanmak için lütfen bizimle irtibat kurunuz
 
ENTEGRE LOJİSTİK
Ege uzman lojistik müşterilerinin tedarik zinciri üzerinde yer alan her türlü lojistik faaliyeti birbirleriyle uyumlu şekilde devralarak yönetmektedir EGE UZMAN Lojistik, ihtiyaç duyulan bu “Entegre Lojistik Hizmetlerinin “tümünü, iş süreçlerinin her aşamasında gelişmiş IT olanakları ve bilgi birikimi sayesinde optimum maliyetlerle müşterilerine sunmaktadır.

EGE UZMAN Lojistik, entegre lojistik hizmetlerini oluşturan alt hizmet gruplarının tamamında kendinin ve iş ortaklarının uzmanlık ve kaynaklarını bir araya getirerek, tek elden optimum çözümler sağlamaktadır.   
“Entegre lojistik hizmetler” Uluslararası ve Yurtici nakliye,depolama, dağıtım, gümrükleme, deger katan hizmet faaliyetlerinden birden fazlasının bir araya getirilerek verildiği çözümlerdir
 
Tedarik Zinciri Yönetimi     
İşletmelerin değişen pazar koşulları ve müşteri beklentilerine hızlı ve esnek çözümler üretebilmeleri amacıyla, tedarik zincirinde yer alan tüm anahtar süreçlerin birbirleriyle entegrasyonu ve kontrolüdür.
İşletmeler rekabette var olabilmeleri için , üretime değer katan tüm süreçleri göz önüne almaları gerekmektedir. Bu yüzden  LOJİSTİK Hizmetlerin etkinliği, kalitesi ve devamlılığı,  mutlak bir rekabet unsuru olmuştur.

EGE UZMAN Lojistik, tedarik zincirinin tüm fonksiyonlarını bünyesinde barındırır, sürdürülebilir  entegre hizmetler sunarak müşterilerinin iş süreçlerine değer katar.

Nakliye Yönetimi
Nakliye Yönetimi , ürünlerin bir noktadan diğerine fiziksel olarak taşınması ile ilgili tüm aktiviteleri ifade eder. Nakliyenin planlanması; nakliye işlerinin güvenle yürütülmesi ; nakliye masraflarının optimizasyonu işletmeler icin hayati önem taşımaktadır.Nakliye süreçlerinin izlenebilir olması, hizmet kalitesi, maliyet tasarrufu işletmelerde  kaynakların verimli kullanımına da katkı sağlar.EGE UZMAN Lojistik , güçlü altyapısı, geniş konteyner portfoyu, güçlü partner desteği, yaygın hizmet bölgeleri ve deneyimli personeli ile müşterilerinin zamanında, güvenilir, ekonomik koşullarda,emtia sigortalı araçları ile, ULUSLAR ARASI ve YURTİÇİ  Nakliye hizmeti almasını sağlar. 

Depo Yönetimi

Depolarda stok seviyelerini izleyip , lojistik süreçleri etkin bir şekilde yönetebilmek ,gereksiz stokları önlemek, hasarsız ve minimum alanda azami depolama imkanları yaratacak depo çözümleri kullanmak firmaların verimliliklerini artırdığı gibi stok maliyetlerini düşürerek , maliyet avantajı getirir.

İşletmelerde depolama  ihtiyacının günün gelişen ekonomik koşullarına göre artmasıyla  lojistik hizmetler içerisinde yer alan depolama  hizmetleri lojistik hizmet sağlayıcılar tarafından karşılanmakta ve outsource edilmektedir.

Tedarik Ağı İşbirliği
Küreselleşmenin etkisi ile birlikte ortaya çıkan rekabet ve dış kaynak kullanımı ihtiyacı, işletmeleri tedarik zincirinde daha profesyonel yöntemler kullanmak durumunda bırakmaktadır..

Lojistik hizmet sağlayıcılar , organizasyonun bir uzantısı olarak  kurumsal kaynakların kullanımını ve bilgi paylaşımını  en verimli şekilde gerçekleştirir.

EGE UZMAN Lojistik , tedarik zinciri sürecinde müşterilerine profesyonel çözümler sunabilen , iş süreçlerinin geliştirilmesine ve verimliliğine  katkı sağlayan, tüm DEĞER KATAN HİZMETLER ’i  bünyesinde barındırarak tek bir noktadan  lojistik süreçlerin yönetilmesini gerçekleştirebilecek lojistik hizmetlerin tamamını  sağlar.

EGE UZMAN Lojistik, Tedarik Zinciri Yönetiminde  Kalite  ve Müşteri odaklı yaklaşımlarıyla,sürdürülebilir,  KESİNTİSİZ HİZMET sunarak, müşterilerine  Zaman kazandırır, Değer katar !..